Price ?
80,000.00
?80,000.00
| General Details: | |
| Capacity | 10000 Kg |
| Equipment Type | Dock Leveler |
| Material | Mild Steel |
| Warranty | 12 months |
| Deck Length | Customize |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Dock Height | 1200 mm |
| Function Type | Manual |
| Lip Length | 400 mm |
| Operation | Hydraulic |
| Platform Size (LxW) | 2700 x 2100 mm |
| GST | 24CDCPP7763C1ZK |
| Year of Establishment | 2014 |
if you are interested, please fill the below details: