Price ?
2,50,000.00
?2,50,000.00
| General Details: | |
| Capacity | 15000 Kg |
| Equipment Type | Dock Leveler |
| Material | Mild Steel |
| Warranty | 12 months |
| Deck Length | 2700 /AS REQUIRED |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Dock Height | 1600 mm |
| Function Type | Semi Automatic |
| Lifting Capacity | 10 - 15 |
| Lip Length | 400 mm |
| Operation | Electric |
| Platform Size (LxW) | 2700 x 2100 mm |
| View in Hindi | ?????????? ??? ?????, ??????: 15000 ?????? |
| GST | 24CDCPP7763C1ZK |
| Year of Establishment | 2014 |
if you are interested, please fill the below details: