Price ?
4,50,000.00
?4,50,000.00
| General Details: | |
| Material | Mild Steel |
| Others: | |
| Availability | In Stock |
| Capacity | 10000 Kg |
| Deck Length | 11500x2200x1200 |
| Dock Height | 1600 mm |
| Equipment Type | Dock Leveler |
| Function Type | Manual |
| Lifting Capacity | 10 t0 15 ton |
| Lip Length | 400 mm |
| Operation | Hydraulic |
| Platform Size (LxW) | 2000 x 1700 mm |
| View in Hindi | ?????? ??? ????? ????????, ???????? ??????: 10 ?? 15 ?? |
| Warranty | 12 months |
| GST | 24CDCPP7763C1ZK |
| Year of Establishment | 2014 |
if you are interested, please fill the below details: